8245B22B3 - Hnedá, Zlatá
61,00 eur
G. Rossi
8245B22B3
Hnedá, Zlatá
61,00 eur
Veľkosť:
One size
skladom
  • One size
    skladom
dpd cod visa mastercard paypal
Hodinky Žena Hodinky G. Rossi
ZDIEĽAŤ
Popis Číselník: Analógový. Farba: Hnedá, Zlatá. Hlavná farba: Hnedá. Hmotnosť: . Hrúbka púzdra: 9 mm. Materiál púzdra: Kovové. Materiál remienka: . Max obvod zápästia: 205 mm. Mechanizmus: Kremeň. Šírka púzdra: 47 mm. Šírka remienka: 22 mm. Sklo: Minerálne. Tvar púzdra: Okrúhle. Typ: Klasické hodinky. Typ remienka: Náramok. Vodotesnosť: 30 m.